ZIELONA PRZYSTAŃ NA WŁASNYM BALKONIE

ZIELONA PRZYSTAŃ NA WŁASNYM BALKONIE

Powiew wiosny wzmacnia w nas pragnienie obcowania z naturą. Wspaniałym miejscem do odpoczynku w otoczeniu przyrody może stać się taras, a nawet niewielki balkon. Aby optymalnie zagospodarować przestrzeń na nasz prywatny zakątek zieleni, warto sięgnąć po klej montażowy Fix ALL High Tack marki Soudal.

Szczególnie wiosną bliskość natury wpływa na nas kojąco. Wśród zieleni najłatwiej zapomnieć o codziennych troskach i osiągnąć stan błogiego rozmarzenia. Wiosenną oazę spokoju można znaleźć choćby na własnym balkonie, oczywiście pod warunkiem, że zadbamy o jego odpowiednią aranżację. Potrzeba naprawdę niewiele – kolorowe kwiaty, pachnące zioła i nastrojowe lampki z pewnością wystarczą, żeby wykreować wyjątkową atmosferę. Jeżeli do dyspozycji mamy niewielki metraż, to dobrym rozwiązaniem będzie zamocowanie kwietników i innych dekoracji na ścianie. Z zadaniem tym świetnie poradzi sobie klej Fix ALL High Tack, który został opracowany przez markę Soudal z myślą o montażu ciężkich przedmiotów bez konieczności wiercenia ścian i mechanicznego unieruchomienia mocowanego elementu do czasu utwardzenia kleju.

Lazy morning on terrace. Flat-lay of womans legs in cosy linen pants, plant, cat and cup of coffee in hand over colorful moroccan tile floor, top view

Fix ALL High Tack wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością spojenia, natychmiastowym chwytem i ma świetną przyczepność do właściwie wszystkich materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu bez obawy możemy go stosować podczas prac prowadzonych na zewnątrz budynku. Z pomocą Fix ALL High Tack bez najmniejszego problemu przymocujemy do ściany m.in. drewniane kratki na pnącza, terakotowe doniczki, półki na ukwiecone kosze, czy też uchwyty na ogrodowe narzędzia i lampiony.

Zaletą kleju Fix ALL High Tack jest również bardzo łatwa aplikacja. O czym należy pamiętać?

  1. Podłoże powinno być dokładnie oczyszczone, wolne od kurzu, pyłów, tłuszczu i pozostałości po wcześniej stosowanych klejach czy farbach.
  2. Klej nakładamy pistoletem do uszczelniaczy. Przed umieszczeniem kartusza w pistolecie należy odciąć końcówkę pojemnika, a następnie przykręcić dyszę i odciąć jej czubek.
  3. W przypadku bardzo ciężkich przedmiotów klej najlepiej nakładać pionowymi paskami na jedną z klejonych powierzchni.
  4. Spajane elementy należy złączyć i mocno docisnąć – w rezultacie klej zostanie dobrze rozprowadzony na powierzchni.

Dzięki zastosowaniu kleju Fix ALL High Tack firmy Soudal, samodzielnie i bez zbędnych kosztów stworzymy finezyjny zakątek zieleni na naszym tarasie lub balkonie. W ten sposób nie tylko wygospodarujemy miejsce na codzienny odpoczynek i kontakt z przyrodą, ale będziemy również mogli spróbować swoich sił w roli ogrodnika i czerpać wiele satysfakcji z uprawy roślin.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *