Upominek od serca

Czy od dłuższego czasu zbieracie się na odwagę, żeby wyznać swoje uczucia komuś, do kogo poczuliście przysłowiową miętę? A może takie wyznanie macie już za sobą i znaleźliście swoje szczęście, jednak chcielibyście przypomnieć ukochanej osobie, ile dla Was znaczy? Niebawem nadarzy się okazja, aby wykonać ten krok!

Mowa oczywiście o święcie zakochanych, które cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. W wielu sklepach zapanowała już walentynkowa atmosfera, ale wcale nie musimy poddawać się zakupowemu szaleństwu i spędzać długich godzin w galeriach handlowych, żeby sprezentować swojej drugiej połówce coś naprawdę wyjątkowego. Jeżeli miłość potrafi przenosić góry, to z pewnością poradzi sobie z… własnoręcznym przygotowaniem upominku!

Walentynkowe DIY

Nasz walentynkowy projekt DIY może być bardzo prosty – ostatecznie liczy się serce, które włożymy w jego realizację. Warto również zadbać o to, aby efekt naszej pracy był trwały i estetyczny. Cel ten pomogą nam osiągnąć niezawodne kleje Fix All marki Soudal, dzięki którym bez problemu połączymy najróżniejsze materiały, takie jak:

  • drewno,
  • kamień,
  • ceramika,
  • szkło,
  • korek.

Kleje Fix All tworzą bardzo mocną spoinę, są neutralne chemicznie i łatwe w aplikacji (Fix All w kartuszach nakładamy na powierzchnię standardowym wyciskaczem do uszczelniaczy, przy czym kleje te dostępne są również w mniejszych tubkach, które mogą okazać się szczególnie przydatne w przypadku drobnych prac dekoratorskich).

Kleje do zadań specjalnych

Zastosowanie Fix All Turbo zapewni nam wykonanie prezentu dla ukochanej osoby w błyskawicznym tempie. Klej ten łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut i możemy go wykorzystać np. do wykonania przykuwającej wzrok kompozycji z drewnianych ramek na zdjęcia, na których utrwaliliśmy najpiękniejsze momenty spędzone we dwoje.

We wszelkich projektach DIY, w których zależy nam na niewidocznej spoinie, najlepiej zastosować klej Fix All Crystal. Wyróżnia się on absolutną przejrzystością i idealnie sprawdzi się przy klejeniu elementów ze szkła. Z powodzeniem możemy go użyć również do innych materiałów. Ewentualne naddatki kleju będą praktycznie niezauważalne. Za pomocą Fix All Crystal trwale połączymy ze sobą np. kamyczki i muszelki, otrzymując w rezultacie finezyjne figurki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy naszej drugiej połówki.

Wielofunkcyjność klejów Fix All rozbudza kreatywność i zachęca do eksperymentowania. To świetne rozwiązanie zarówno dla mniej, jak i bardziej doświadczonych majsterkowiczów, którzy pragną obdarować ukochaną osobę własnoręcznie zrobionym upominkiem.

Zobacz podobne artykuły:

24 marzec 2021

Przygotuj przedpokój na wiosnę

To była wyjątkowo długa zima, ale na szczęście powoli zmierza ku końcowi. Dni stają się coraz dłuższe, a do naszych domów coraz częściej zagląda słońce, wypełniając wnętrza naturalnym światłem. Nieczęsto jednak się zdarza, że dociera do przedpokoju, dlatego warto wypróbować inne sposoby, dzięki którym pomieszczenie to zyska nowy, świeży wygląd.