SKLEJAJ SWOJE POMYSŁY Z FIX ALL

SKLEJAJ SWOJE POMYSŁY Z FIX ALL

Słońce coraz częściej wygląda zza chmur, temperatura rośnie, a dni stają się coraz dłuższe. Słowem: wiosna czeka za rogiem! To najlepszy czas na metamorfozy wnętrz, majsterkowanie czy gruntowne porządki w ogrodowej altanie. Zanim jednak zaczniesz testować swoje pomysły, upewnij się, że w domowym warsztacie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz do ich realizacji.  

Nadciąga wiosna, a razem z nią – sezon remontowy. Aby prace przebiegały przyjemnie, szybko i bez zakłóceń, warto dokładnie przemyśleć kwestię wyboru potrzebnych materiałów. Na uniwersalne kleje-uszczelniacze Fix All marki Soudal zawsze możesz liczyć. Idealnie sprawdzą się podczas wykonywania rozmaitych zadań: od klejenia i fugowania paneli, poprzez uszczelnianie brodzika prysznicowego czy zlewozmywaka, do mocowania różnego rodzaju elementów dekoracyjnych bez konieczności wiercenia ścian.

Kleje Fix All wyróżniają się bardzo elastyczną spoiną, wysoką wytrzymałością połączenia oraz perfekcyjną przyczepnością do niemal wszystkich materiałów budowlanych. Mogą być aplikowane nawet na wilgotnych powierzchniach, dają się malować i są neutralne chemicznie. Ponadto wykazują odporność na działanie czynników atmosferycznych i doskonale sprawdzą się również podczas wiosennych prac na zewnątrz budynku. Za ich pomocą trwale przymocujemy do ściany budynku ogrodowe kratki lub donice z kwiatami, które uatrakcyjnią wygląd strefy wejścia. Dzięki Fix All „skleimy” również bardzo śmiałe pomysły. Przykładowo Fix All Crystal zapewni estetyczne połączenie szklanego blatu i drewnianych palet, w efekcie czego otrzymamy oryginalny stół w nowoczesnym stylu.

Gama tych klejów-uszczelniaczy dotychczas obejmowała: Fix All Flexi, Fix All Turbo (który umożliwia obciążenie połączenia zaledwie po 20 minutach), Fix All High Tack (o bardzo wysokiej sile chwytu początkowego) oraz Fix All Crystal (o całkowicie przezroczystej spoinie). Teraz do rodziny Fix All dołączają dwa nowe rozwiązania: Fix All X-Treme Power oraz Fix All High Tack Clear.

Fix All X-Treme Power to super mocny klej, który został opracowany z myślą o natychmiastowym montażu dużych i ciężkich elementów w miejscach, gdzie nie ma możliwości mechanicznego podparcia. Ekstremalnie wysoka siła chwytu początkowego zapewnia przenoszenie obciążeń do 400 kg/m2, i to od razu po przyłożeniu. Dodatkowym atutem Fix All X-Treme Power jest specjalna końcówka aplikacyjna, która pozwala na wygodne nałożenie kleju.

Z kolei Fix All High Tack Clear łączy w sobie wysoką wytrzymałość (320 kg/10 cm2) z krystaliczną przejrzystością. Dzięki temu idealnie nadaje się do mocowania ciężkich przedmiotów bez konieczności mechanicznego unieruchomienia w sytuacji, gdy potrzebna jest niewidoczna spoina. Ponadto Fix All High Tack Clear nie emituje szkodliwych związków lotnych, co potwierdza znak EC1 Plus.

Co istotne, kleje Fix All dostępne są nie tylko w kartuszach, ale także w małych tubkach o pojemności 125 ml, które stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku drobnych napraw i prac wykończeniowych.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *