LIFTING WNĘTRZA BEZ ZBĘDNEGO HAŁASU

LIFTING WNĘTRZA BEZ ZBĘDNEGO HAŁASU

Nie chcesz zmarnować czasu spędzonego w domu? Może to dobry moment, żeby odświeżyć wygląd naszych czterech kątów lub wprowadzić parę ulepszeń? Dzięki klejom Fix ALL marki Soudal prace montażowe i dekoracyjne przebiegną sprawnie i szybko, i to bez konieczności użycia głośnej wiertarki.

Wielu z nas poszukuje sposobu na efektywne spędzenie wolnego czasu w swoim domu. Wyzwaniem, z którym na pewno warto się zmierzyć, jest naprawa drobnych usterek i wykonanie prac aranżacyjnych, z którymi do tej pory zwlekaliśmy. W ten sposób zadbamy o naszą wygodę, a sama praca może stać się cennym źródłem satysfakcji. Pamiętajmy jednak o wyborze odpowiednich materiałów, które ułatwią nam realizację podjętych zadań.

W pracach montażowych i dekoratorskich doskonale sprawdzą się wielofunkcyjne kleje Fix ALL firmy Soudal. Kleje te odznaczają się wysoką wytrzymałością, są trwale elastyczne, mają perfekcyjną przyczepność praktycznie do wszystkich podłoży i są odporne na działanie wilgoci oraz czynników atmosferycznych. Możemy je wykorzystać zarówno podczas pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, celująco zdadzą egzamin w takich pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka, a ich zastosowanie nie wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia w majsterkowaniu. Z ich pomocą trwale przykleimy np. odpadające gałki i uchwyty do szuflad, zamontujemy na ścianie różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza (m.in. półki, wieszaki na ręczniki, kwietniki i lustra), a także wcielimy w życie oryginalne pomysły na domowe dekoracje lub nawet meble. Co istotne, kleje Fix ALL idealnie zastępują gwoździe, śruby i wkręty. W rezultacie unikniemy ryzyka uszkodzenia ściany, a także zadbamy o spokój naszych sąsiadów, dla których hałaśliwa wiertarka może stać się prawdziwym utrapieniem.

Do zamocowania małych elementów z powodzeniem możemy użyć kleju Fix ALL Flexi. Jest on dostępny w kilku kolorach (białym, brązowym, czarnym i szarym), a w razie potrzeby daje się malować, co pozwoli nam uzyskać pożądany efekt estetyczny. W przypadku mocowania ciężkich elementów, zwłaszcza tam, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego klejonego elementu, najlepszym rozwiązaniem jest Fix ALL High Tack – wyróżnia się on ekstremalnie mocnym chwytem początkowym. Do klejenia przedmiotów wykonanych z ze szkła, przeznaczony jest Fix ALL Crystal, który charakteryzuje się całkowicie przejrzystą spoiną. Natomiast Fix ALL Turbo, który łączy nierozerwalnie w zaledwie 20 minut, umożliwi zakończenie prac montażowych w błyskawicznym tempie. Kleje Fix ALL nakłada się standardowym wyciskaczem na dokładnie oczyszczone podłoże (należy przy tym pamiętać, że ilość nałożonego kleju musi być adekwatna do wielkości i ciężaru przedmiotu, jaki zamierzamy zamontować). Dostępne są nie tylko w kartuszach (290 ml), ale również w mniejszych tubkach (125 ml). Można zamówić je w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *