Klej przejrzysty jak kryształ

Awarie i usterki zdarzają się w każdym domu. Niektóre są na tyle skomplikowane czy niebezpieczne, że wymagają wezwania fachowca, jednak większość z nich możemy usunąć samodzielnie. Tym, czego zazwyczaj potrzebujemy, żeby poprawić funkcjonalność naszej domowej przestrzeni, jest odrobina odwagi i pomysłowości oraz sprawdzony zestaw DIY, w którym nie może zabraknąć kleju Fix All Crystal marki Soudal.

Na kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All, do której należą: uniwersalny Fix All Flexi, super mocny Fix All High Tack, błyskawiczny Fix All Turbo oraz przezroczysty Fix All Crystal – zawsze można liczyć. Są doskonale przyczepne do wszelkich materiałów budowlanych, trwale elastyczne oraz odznaczają się bardzo wysoką wytrzymałością połączenia. Ponieważ nie są podatne na działanie grzybów i pleśni, świetnie sprawdzą się w łazience lub kuchni. Kleje Fix All są również odporne na wpływy atmosferyczne i promieniowanie UV, dlatego z powodzeniem możemy je wykorzystać podczas prac na zewnątrz budynku.

Jeżeli podczas klejenie lub ze względów estetycznych zależy nam na transparentnej spoinie – najlepszym wyborem będzie całkowicie przezroczysty Fix All Crystal. Oto przykładowe sytuacje, w których Fix All Crystal celująco zdaje egzamin!

Uszczelnienie kabiny prysznicowej:

Wypełnienie szczeliny pomiędzy blatem kuchennym a ścianą:

Montaż szklanej półki w łazience:

Zobacz podobne artykuły:

24 marzec 2020

Urządzamy małe mieszkanie

Małe mieszkanie wcale nie musi być ciasne! Zastosowanie kilku sprawdzonych sztuczek wystarczy, żeby zaoszczędzić w nim wiele miejsca, i sprawi, że wyda się ono znacznie bardziej przestronne.

13 luty 2020

Upominek od serca

Czy od dłuższego czasu zbieracie się na odwagę, żeby wyznać swoje uczucia komuś, do kogo poczuliście przysłowiową miętę? A może takie wyznanie macie już za sobą i znaleźliście swoje szczęście, jednak chcielibyście przypomnieć ukochanej osobie, ile dla Was znaczy?