Finał akcji konkursowej „Wygrywaj na każdym etapie!”

Wakacje powoli zmierzają ku końcowi i wielu z nas urlop ma już za sobą, jednak sezon rowerowy jeszcze trwa! Przed nami jedyna w swoim rodzaju impreza kolarska, czyli Wyścig by Tomasz Marczyński 2019 w Niepołomicach. Zanim jednak fani dwóch kółek staną na starcie z naszym Mistrzem – będą mieli okazję zgarnąć wyjątkowe nagrody kolarskie w ostatnim konkursie Soudal z cyklu „Wygrywaj na każdym etapie!”.

Będzie to druga edycja Wyścigu, którego pomysłodawcą i ambasadorem jest Tomasz Marczyński z drużyny Lotto Soudal. W ubiegłym roku impreza okazała się wielkim sukcesem, przyciągając ponad 500 uczestników. Na fanów kolarstwa czekały niezliczone atrakcje, ale najwięcej wrażeń dostarczyła oczywiście sportowa rywalizacja na malowniczych trasach, biegnących przez otulinę Puszczy Niepołomickiej. Tegoroczna odsłona Wyścigu by Tomasz Marczyński odbędzie się 5 października i zapowiada się naprawdę emocjonująco, a część zysków z każdego sprzedanego pakietu startowego przeznaczona zostanie na wsparcie rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego – dwukrotnego wicemistrza olimpijskiego, czterokrotnego medalisty mistrzostw świata i  dwunastokrotnego mistrz Polski w kolarstwie szosowym. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdują się na stronie http://wyscig.cc/wyscig/.

Z okazji Wyścigu firma Soudal – partner strategiczny imprezy oraz sponsor tytularny drużyny Tomka od 2015 roku – przygotowała konkurs „Podkręć emocje!”, który zamknie akcję konkursową „Wygrywaj na każdym etapie!”. W ostatnim konkursie z cyklu, jaki firma Soudal opracowała w tym sezonie z myślą o miłośnikach rowerowego szaleństwa, zadanie polegać będzie na wymyśleniu niesztampowego hasła, które zdopinguje uczestników Wyścigu na trasie. Zabawa konkursowa „Podkręć emocje!” potrwa od 10 do 23 września. Na zwycięzców czekają cenne kolarskie nagrody! Więcej informacji znajdziecie na FB Polubisz Remont oraz na stronie tosieklei.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz podobne artykuły:

12 lipiec 2022

Soudal partnerem kampanii „Dobry Montaż – Budujesz dla pokoleń”

„Budujesz dla pokoleń” to hasło najnowszej odsłony kampanii społecznej DOBRY MONTAŻ, której główny cel stanowi edukacja Polaków w zakresie proekologicznych rozwiązań dla budownictwa. Akcja organizowana jest przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) wraz z partnerami, w gronie których wzorem ubiegłych lat znajduje się autor energooszczędnego systemu montażu stolarki okiennej i drzwiowej SWS – firma Soudal.

05 lipiec 2022

Jak wyregulować drzwi balkonowe?

Drzwi balkonowe wymagają systematycznej pielęgnacji i przeglądów pod kątem ewentualnych usterek – inaczej z czasem mogą pojawić się problemy np. z ich otwieraniem. Podpowiadamy, jak wyregulować drzwi balkonowe.