Remontuj z głową! Sprawdź jak możesz zaoszczędzić na chemii budowlanej

Remontuj z głową!  Sprawdź jak możesz zaoszczędzić na chemii budowlanej

Planujesz przeprowadzić drobne naprawy lub mały remont w swoim domu? W takiej sytuacji warto zadać sobie pytanie czy i na jakich materiałach budowlanych można zaoszczędzić? W jaki sposób ograniczyć wydatki, nie tracąc jednocześnie na jakości produktów? Wybierz artykuły wyróżniające się praktycznymi i ekonomicznymi rozwiązaniami. Bez problemu znajdziesz je w marketach budowlanych.

Jeśli domowe usterki zdarzają się sporadycznie, wystarczą ci podstawowe produkty chemii budowlanej. Pomyśl o pianie montażowej, kleju pierwszej potrzeby, błyskawicznym akrylu do usuwania pęknięć na ścianach, czy silikonie sanitarnym.

Pianka montażowa z aplikatorem Genius Gun – wielorazowa oszczędność

Chcesz ułatwić sobie pracę? Poszukaj produktów z serii „Zrób to sam”. W uszczelnieniu i montażu drzwi, okien, parapetów, rolet oraz progów schodów sprawdzi się pianka montażowa Soudal z aplikatorem Genius Gun. Nowoczesne rozwiązanie pozwala na wielokrotne użycie produktu. Poza tym zyskasz gwarancję precyzyjnego dozowania oraz wygodnej aplikacji. Pianka wyróżnia się dobą przyczepnością do drewna i materiałów drewnopochodnych, PCV, aluminium i innych metali, betonu, muru, cegły, powierzchni szkliwionych itp.

Fix All – klej pierwszej potrzeby
W fugowaniu paneli, mocowaniu elementów dekoracyjnych czy przyklejeniu lustra w łazience pomocny będzie klej – uszczelniacz hybrydowy Fix All Classic. Ze względu na bardzo dobrą przyczepność do wszelkich podłoży, produkt charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem. Fix All Classic nadaje się także do wypełniania rys, pęknięć, szczelin i ubytków. Neutralny chemicznie – nie reaguje z podłożem, nie przebarwia brzegów materiałów porowatych. Jest praktycznie bezwonny, nie wydziela lotnych związków organicznych.

Soudal Express – błyskawiczna pomoc
Pamiętaj, że oszczędność czasu to dodatkowo oszczędność pieniędzy. Dlatego wypróbuj wielofunkcyjne produkty z serii Soudal Express, które pozwolą na rozpoczęcie dalszych prac krótko po ich aplikacji.
Ubytki w świeżo malowanym murze czy pęknięcia tynku nie będą stanowiły problemu dzięki wykorzystaniu akrylu błyskawicznego Soudal Express. Dzięki niemu, już po 10 minutach od wypełnienia będziesz mógł przystąpić do szlifowania i malowania powierzchni.

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnia czy łazienka, przydatny będzie silikon sanitarny Soudal Express. Dzięki szybko utwardzalnej formule spoina już po 2 godzinach staje się odporna na wnikanie wody, a jej właściwości antyseptyczne skutecznie hamują rozwój grzybów i pleśni.

A co gdy planujesz remont na zewnątrz budynku? Ze względu na doskonałą przyczepność do wszelkich podłoży budowlanych, połączoną z odpornością na skrajne warunki atmosferyczne, sprawdzi się silikon neutralny Soudal Express. Wykorzystaj go podczas spoinowania futryn drzwiowych i okiennych czy fugowania przepierzeń, zadaszeń i ścianek działowych.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *